Η εταιρία Μέγας Γύρος μετά από την πολυετή εμπειρία στον τομέα της εστίασης μπαίνει στον τομέα της λιανικής παρουσιάζοντας τη νέα συσκευασία σε τέσσερις γεύσεις.
Τα προϊόντα είναι Μπιφτέκι γεμιστό με Φέτα Ήπειρος, Μπιφτέκι με κασέρι, Mega Πολίτικο με τυρί κρέμα και Κεμπάπ.
Όπως είπε και ο υπεύθυνος παραγωγής, «δημιουργήσαμε προϊόντα με γευστική ταυτότητα που αποτελούν μια ξεχωριστή κατηγορία στην αγορά».
Για άλλη μια φορά η Μέγας Γύρος καινοτομεί στην αγορά των τροφίμων και δημιουργεί σκαφάκι το οποίο μπαίνει στο Grill του φούρνου. Η συσκευασία είναι ιδανική για αυτούς που δουλεύουν πολλές ώρες και όσους έχουν μια πολυάσχολη ζωή αφού γίνονται εύκολα, γρήγορα και χωρίς να λερώσουν, σε περίπου 30 λεπτά.
Η μερίδα περιέχει από 3 έως 6 τεμάχια και θα τα βρείτε στα κατεψυγμένα στην αλυσίδα supermarket MY Market και σύντομα σε μεγάλες αλυσίδες στο εξωτερικό.