Η Λουξ συμμετείχε για μια ακόμη φορά ως χορηγός στο 21ο «ALL STAR GAME 2014», που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Κλαδισού στο δήμο Χανίων στην Κρήτη, το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Μαρτίου.
Τα ελληνικά αναψυκτικά και οι χυμοί λουξ αποτέλεσαν το επίσημο αναψυκτικό της διοργάνωσης.
Όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, στο πλαίσιο της διοργάνωσης το κοινό απόλαυσε την εορταστική ατμόσφαιρα της μεγάλης οικογένειας του μπάσκετ, παρακολουθώντας ένα εντυπωσιακό θέαμα γεμάτο μοναδικές στιγμές και συγκινήσεις, αφού υπήρξαν αναμετρήσεις τόσο μεταξύ δημοσιογράφων, αθλητών και μαθητών του δήμου, όσο και μεταξύ αθλητών μπάσκετ με καρότσι.
Επιπλέον κορυφαίοι Έλληνες αθλητές του μπάσκετ ήρθαν αντιμέτωποι με αθλητές από το παγκόσμιο στερέωμα, προσφέροντας εκπληκτικά τρίποντα και καρφώματα.